Naša ponuka

Posteľná bielizeň pre deti i dospelých

Návliečky, obliečky, plachty, prestieradlá, uteráky a osušky...

Posteľné plachty

Posteľná bielizeň je súčasťou každej spálne, každej domácnosti. Neoddeliteľnou výbavou posteľnej bielizne je posteľná plachta, či prestieradlo. Posteľné plachty nie sú len dizajnovým doplnkom spálne alebo detskej izby, ale zároveň aj ochranným prostriedkom, ktorý ochráni váš matrac pred neželanými fľakmi a nečistotami. Posteľná plachta sa dá kúpiť v rôznych farebných kombináciách. Z toho dôvodu si svoju spálňu doladíte aj farebne do najmenších detailov.


Posteľné plachty zväčša delíme podľa materiálu, z ktorého sa vyrábajú. V našom internetovom obchode www.gabonga.sk kúpite predovšetkým nasledovné posteľné plachty:


- saténové posteľné plachty, ktoré sú veľmi obľúbené pre svoj prirodzený hodvábny lesk a hebkosť. Tieto posteľné plachty sú veľmi príjemné na dotyk, nechladia, neelektrizujú. Vašej spálni dodajú spolu s kvalitnou posteľnou bielizňou zo saténu luxusný vzhľad. Vyrábajú sa bez elastickej gumičky, sú pevné
- froté posteľné plachty patria k najpoužívanejším posteľným prestieradlám spolu s plachtami Jersey. Dokonalé upevnenie k matracu zaručuje elastická guma. Tak plachtu natiahnete na posteľ a plachta vám bude dokonale držať polohu. Ich materiálové zloženie je kombináciou bavlny a polyesterového vlákna
- jersey posteľné plachty sa vyrábajú z kvalitnej 100 % bavlny. Disponujú vynikajúcimi vlastnosťami akými sú: dlhá životnosť, pružnosť a jemnosť.

- jersey bamboo posteľné plachty sú vyrobené zo zmesy bavlny (48%), bambusových vlákien (48%) a lycry(4%). Vynikajú kvalitou, trvácnosťou, hebkosťou a priedušnosťou. 
 

 

Väčšinou sa už posteľné plachty vyrábajú ako napínacie. Po obvode plachty sa nachádza elastická napínacia guma, ktorá dokonale obopne matrac. V našej ponuke tiež nájdete aj posteľné plachty do detskej postieľky.
 

Prihlásenie